Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Aktuální informace

SK HAMR

Informace o členství v SK HAMR z.s.

Sportovní klub SK HAMR z.s. (dále jen Spolek) nabízí jak jednotlivcům, tak i právnickým osobám možnost přidruženého členství (dále jen členství) v SK HAMR z.s..

Tento typ členství je, kromě jiného, spojen i s možností využívat sportoviště ve sportovních areálech HAMR za výhodnějších podmínek stanovených výhradně pro členy Spolku - členský kredit.

Zároveň toto členství umožňuje účastnit se sportovní, kulturní a společenské činnosti Spolku.

Mezi další práva člena patří i možnost sdružovat se v jednotlivých sportovních oddílech Spolku, případně se stát prostřednictvím Spolku registrovaným členem příslušného pražského nebo českého sportovního svazu.

Fyzická osoba získává členství v SK HAMR z.s. pokud vyjádří svůj souhlas s členstvím, uhradí stanovený členský příspěvek a poskytne SK HAMR z.s. své osobní údaje – datum narození a kontaktní spojení.

Členové Spolku mají povinnost chránit veškerý hmotný i nehmotný majetek Spolku, pečovat o něj a předcházet škodám. Členové Spolku po dobu svého členství vykonávají svoji činnost ku prospěchu Spolku a pro zachování jeho dobrého jména.

Mezi další povinnosti členů spolku patří úhrada členského příspěvku, jehož výši, splatnost a způsob úhrady stanovuje vždy Představenstvo Spolku.

Úhradou členského příspěvku nabývá člen veškerých práv vyplývajících z příslušných ustanovení Stanov Sportovního klubu SK HAMR z.s., včetně využívání členských cen stanovených pro užívání jednotlivých sportovišť ve sportovních areálech HAMR.

Členové Spolku souhlasí s tím, aby Spolek zpracovával a evidoval jejich osobní údaje, včetně rodného čísla, poskytnuté v souvislosti s jejich členstvím a činností ve Spolku; současně souhlasí s tím, že Spolek je oprávněn poskytovat uvedené osobní údaje sportovním spolkům, orgánům státní správy a obecní samosprávy v případě, že tyto subjekty uvedené osobní údaje vyžadují v souvislosti se zřízením centrální evidence, nebo za účelem poskytování dotací.

Individuální členství fyzických osob vzniklé v souladu s ustanoveními předchozích Stanov Spolku nezaniká, pouze se na základě nově schválených Stanov Spolku mění na Přidružené členství.   

Stanovy SK HAMR, z.s. ke stažení ve formátu PDF ZDE

Vznik a vývoj klubu

 • Sportovní klub  SK HAMR, z. s. je jedním z největších sportovních klubů v České republice. Aktuálně má přes 20.000 členů, z toho je téměř 1.500 dětí, které jsou registrované u různých sportovních svazů.
 • Od doby svého vzniku (rok 2000) se Sportovní areály HAMR neustále rozrůstají – co do rozlohy a počtu areálů i počtu sportů.
 • Činnost SK HAMR, z. s. se zaměřuje na oblast podpory sportovních aktivit jednotlivých sportovních oddílů, na evidenci  a rozšiřování členské základny a registraci členů z řad dětí a mládeže do zastřešujících svazových organizací jednotlivých sportů.
 • V roce 2016 jsou součástí  SK HAMR, z. s. oddíly tenisu, beachvolejbalu, squashe, aerobiku, badmintonu, stolního tenisu, fotbalu a veslování.

Do našich oddílů každým dnem přibývají noví členové.

SK HAMR je doma v areálech HAMR

 • Sportovní klub  SK HAMR, z. s. působí v areálech HAMR-Braník, HAMR-Štěrboholy a HAMR-Záběhlice.
 • Denní návštěvnost areálů HAMR je 3100 až 4000  sportujících a dalších osob.
 • Nabízíme široké spektrum sportovišť a další vyžití (29 tenisových dvorců, 11 beachvolejbalových kurtů, 34 badmintonových kurtů, 8 squashových kurtů, 4-8 stolů na stolní tenis, volejbalový a nohejbalový kurt, dvě fotbalová hřiště, 4 florbalové/futsalové haly, vedené lekce ve dvou cvičebních sálech, fitnescentrum, kondiční tréninky, služby fyzioterapeuta a sportovních masérů).

Trenérská podpora

 • Ve sportovním klubu  SK HAMR, z. s. působí 85 kvalifikovaných trenérů a lektorů, kteří se věnují dětem ve všech sportech.
 • Kromě trenérů všech sportovních odvětví (aerobik, badminton, beachvolejbal, fotbal, squash, stolní tenis, tenis a veslování) máme specialisty na rozvoj kondice, která je pro zlepšení výkonu zvláště u závodních hráčů velmi důležitá.
 • V areálu HAMR-Záběhlice máme oddělení fyzioterapie a masáží, které pomáhá hráčům s regenerací.
 • Důležitou součástí komplexního přístupu ke sportu je také psychologie, proto nabízíme dětem a rodičům spolupráci se sportovním psychologem.

Roční náklady klubu

 • Roční náklady klubu se budou v roce 2016 pohybovat mezi 12 – 15 miliony Kč.
 • Plníme dlouhodobé cíle rozšíření členské základny klubu a zároveň sportovní nabídky pro děti a mládež. Všem našim hráčům chceme poskytnout kvalitní materiálové vybavení a spolupráci s kvalifikovanými trenéry a cvičiteli.
 • Zaměřujeme se nejen na závodní hráče, ale také na široké věkové spektrum dětí a mládeže, věnující se sportu na rekreační úrovni – ať již v našich sportovních školách nebo během letních sportovních kempů. Rádi bychom se nově věnovali také dětem ze sociálně slabších skupin.
 • Důraz klademe také na spolupráci se základními, středními, vysokými školami  a Domy dětí a mládeže, kterým dlouhodobě poskytujeme výrazně zvýhodněné ceny sportovišť. 

Přístup na webové stránky

 • Přístup na webové stránky ZDE: 

SK HAMR, z.s. finančně podporují:

  

 

Logo MŠMT

SK HAMR, z.s. obdržel v roce 2017 finanční podporu od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ve výši 1.939.000,- Kč, která byla poskytnuta na realizaci projektu „ Sportovní činnost dětí a mládeže v SK HAMR, z.s.“ Dotace je určena na podporu činnosti sportovního klubu a na zabezpečení sportovní a pohybové činnosti dětí a mládeže v celém kalendářním roce 2017.

Buďte s námi v kontaktu

sportovní areály Hamr sport


HAMR SPORT Záběhlice

Záběhlice

ul. Záběhlická
106 00 Praha 10

  272 772 762
  272 773 809
  272 774 030

HAMR SPORT Štěrboholy

Štěrboholy

U školy 430
102 00 Praha 10

  734 428 970

HAMR SPORT Braník

Braník

Vltavanů 1542
147 00 Praha 4

  244 462 467
  244 462 470


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Pro vytvoření nebo zrušení rezervace kontaktujte prosím recepci na výše uvedených číslech.