Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Aktuální informace

SK HAMR

Informace o členství v SK HAMR z.s.

Sportovní klub SK HAMR z.s. (dále jen Spolek) nabízí jak jednotlivcům, tak i právnickým osobám možnost přidruženého členství (dále jen členství) v SK HAMR z.s..

Tento typ členství je, kromě jiného, spojen i s možností využívat sportoviště ve sportovních areálech HAMR za výhodnějších podmínek stanovených výhradně pro členy Spolku - členský kredit.

Zároveň toto členství umožňuje účastnit se sportovní, kulturní a společenské činnosti Spolku.

Mezi další práva člena patří i možnost sdružovat se v jednotlivých sportovních oddílech Spolku, případně se stát prostřednictvím Spolku registrovaným členem příslušného pražského nebo českého sportovního svazu.

Fyzická osoba získává členství v SK HAMR z.s. pokud vyjádří svůj souhlas s členstvím, uhradí stanovený členský příspěvek a poskytne SK HAMR z.s. své osobní údaje – datum narození a kontaktní spojení.

Členové Spolku mají povinnost chránit veškerý hmotný i nehmotný majetek Spolku, pečovat o něj a předcházet škodám. Členové Spolku po dobu svého členství vykonávají svoji činnost ku prospěchu Spolku a pro zachování jeho dobrého jména.

Mezi další povinnosti členů spolku patří úhrada členského příspěvku, jehož výši, splatnost a způsob úhrady stanovuje vždy Představenstvo Spolku.

Úhradou členského příspěvku nabývá člen veškerých práv vyplývajících z příslušných ustanovení Stanov Sportovního klubu SK HAMR z.s., včetně využívání členských cen stanovených pro užívání jednotlivých sportovišť ve sportovních areálech HAMR.

Členové Spolku souhlasí s tím, aby Spolek zpracovával a evidoval jejich osobní údaje, včetně rodného čísla, poskytnuté v souvislosti s jejich členstvím a činností ve Spolku; současně souhlasí s tím, že Spolek je oprávněn poskytovat uvedené osobní údaje sportovním spolkům, orgánům státní správy a obecní samosprávy v případě, že tyto subjekty uvedené osobní údaje vyžadují v souvislosti se zřízením centrální evidence, nebo za účelem poskytování dotací.

Individuální členství fyzických osob vzniklé v souladu s ustanoveními předchozích Stanov Spolku nezaniká, pouze se na základě nově schválených Stanov Spolku mění na Přidružené členství.   

Stanovy SK HAMR, z.s. ke stažení ve formátu PDF ZDE

Vznik a vývoj klubu

 • Sportovní klub  SK HAMR, z. s. je jedním z největších sportovních klubů v České republice. Aktuálně má přes 20.000 členů, z toho je téměř 1.500 dětí, které jsou registrované u různých sportovních svazů.
 • Od doby svého vzniku (rok 2000) se Sportovní areály HAMR neustále rozrůstají – co do rozlohy a počtu areálů i počtu sportů.
 • Činnost SK HAMR, z. s. se zaměřuje na oblast podpory sportovních aktivit jednotlivých sportovních oddílů, na evidenci  a rozšiřování členské základny a registraci členů z řad dětí a mládeže do zastřešujících svazových organizací jednotlivých sportů.
 • V roce 2016 jsou součástí  SK HAMR, z. s. oddíly tenisu, beachvolejbalu, squashe, aerobiku, badmintonu, stolního tenisu, fotbalu a veslování.

Do našich oddílů každým dnem přibývají noví členové.

SK HAMR je doma v areálech HAMR

 • Sportovní klub  SK HAMR, z. s. působí v areálech HAMR-Braník, HAMR-Štěrboholy a HAMR-Záběhlice.
 • Denní návštěvnost areálů HAMR je 3100 až 4000  sportujících a dalších osob.
 • Nabízíme široké spektrum sportovišť a další vyžití (29 tenisových dvorců, 11 beachvolejbalových kurtů, 34 badmintonových kurtů, 8 squashových kurtů, 4-8 stolů na stolní tenis, volejbalový a nohejbalový kurt, dvě fotbalová hřiště, 4 florbalové/futsalové haly, vedené lekce ve dvou cvičebních sálech, fitnescentrum, kondiční tréninky, služby fyzioterapeuta a sportovních masérů).

Trenérská podpora

 • Ve sportovním klubu  SK HAMR, z. s. působí 85 kvalifikovaných trenérů a lektorů, kteří se věnují dětem ve všech sportech.
 • Kromě trenérů všech sportovních odvětví (aerobik, badminton, beachvolejbal, fotbal, squash, stolní tenis, tenis a veslování) máme specialisty na rozvoj kondice, která je pro zlepšení výkonu zvláště u závodních hráčů velmi důležitá.
 • V areálu HAMR-Záběhlice máme oddělení fyzioterapie a masáží, které pomáhá hráčům s regenerací.
 • Důležitou součástí komplexního přístupu ke sportu je také psychologie, proto nabízíme dětem a rodičům spolupráci se sportovním psychologem.

Roční náklady klubu

 • Roční náklady klubu se budou v roce 2016 pohybovat mezi 12 – 15 miliony Kč.
 • Plníme dlouhodobé cíle rozšíření členské základny klubu a zároveň sportovní nabídky pro děti a mládež. Všem našim hráčům chceme poskytnout kvalitní materiálové vybavení a spolupráci s kvalifikovanými trenéry a cvičiteli.
 • Zaměřujeme se nejen na závodní hráče, ale také na široké věkové spektrum dětí a mládeže, věnující se sportu na rekreační úrovni – ať již v našich sportovních školách nebo během letních sportovních kempů. Rádi bychom se nově věnovali také dětem ze sociálně slabších skupin.
 • Důraz klademe také na spolupráci se základními, středními, vysokými školami  a Domy dětí a mládeže, kterým dlouhodobě poskytujeme výrazně zvýhodněné ceny sportovišť. 

Přístup na webové stránky

 • Přístup na webové stránky ZDE: 

SK HAMR, z.s. finančně podporují:

  

 

Logo MŠMT

SK HAMR, z.s. obdržel v roce 2017 finanční podporu od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ve výši 1.939.000,- Kč, která byla poskytnuta na realizaci projektu „ Sportovní činnost dětí a mládeže v SK HAMR, z.s.“ Dotace je určena na podporu činnosti sportovního klubu a na zabezpečení sportovní a pohybové činnosti dětí a mládeže v celém kalendářním roce 2017.

Buďte s námi v kontaktu

sportovní areály Hamr sport


HAMR SPORT Záběhlice

Záběhlice

ul. Záběhlická
106 00 Praha 10

  272 772 762
  272 773 809
  272 774 030

HAMR SPORT Braník

Braník

Vltavanů 1542
147 00 Praha 4

  244 462 467
  244 462 470


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Pro vytvoření nebo zrušení rezervace kontaktujte prosím recepci na výše uvedených číslech.